Kuchnie Premium

Idealna kuchnia łączy w sobie funkcjonalność, niepowtarzalny styl oraz wysoką jakość wykonania. W Empire Kuchnie dbamy o wszystkie te cechy. Tworzymy estetyczne, a jednocześnie ergonomiczne pomieszczenia.  Podczas wykonywania każdego projektu korzystamy jedynie z usług sprawdzonych producentów. Dzięki temu, współpracując z nami zyskujesz gwarancję, że Twoja kuchnia będzie wykonana solidnie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jedną z firm, z którą współpracujemy przy aranżowaniu wnętrz jest marka „Premium”, produkująca kuchnie w wysokim standardzie i jakości. 

Produkty marki „Premium” już od 50 lat są tworzone małym miasteczku Wolsztyn w województwie wielkopolskim. Ogromne doświadczenie pozwala na produkcję najwyższej jakości mebli kuchennych na wymiar. Proces produkcyjny nadzorują wykwalifikowani eksperci, którzy dbają o to, aby każdy oddany do użytku element był trwały i funkcjonalny. Nowoczesne zaplecze techniczne sprawia, że firma z łatwością dostosowuje swoje produkty do rygorystycznych wymogów jakościowych. Innowacyjny system zarządzania firmą pozwolił na osiągnięcie bardzo dobrych cen – nawet o 20% niższych od konkurencyjnych marek. Hasłem przewodnim „Premium” jest wysoka jakość w przystępnej cenie.

Firma „Premium” posiada w swojej ofercie aż 1500 różnych brył oraz bogatą ofertę wzorów i kolorów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze z meblami kuchennymi nowoczesnymi oraz kuchnię w klasycznym stylu. Różnorodne wzornictwo pozwala na zaspokojenie potrzeb zarówno klientów, którzy cenią sobie tradycję oraz ciepły, przytulny klimat jak i tych, którzy preferują przestrzenne i nowoczesne wnętrza. Fronty mebli kuchennych pod zabudowę marki „Premium” pochodzą aż od 12 kooperantów i różnią się od siebie rodzajem materiału. Zwykle są one wykonane z litego drewna, MDF lakierowanego, MDF foliowanego, okleiny naturalnej, płyty laminowanej, szkła Akryluxu czy okleiny HPL

KUCHNIE KLASYCZNE

KUCHNIE NOWOCZESNE