Kuchnia z wyspą

O nas

Empire Kuchnie to odpowiedź na rosnące potrzeby i coraz większe wymagania w zakresie projektowania i realizacji kuchni na zamówienie. Sprzedaż mebli kuchennych do zabudowy to nasza specjalność. Wykonujemy projekty kuchni na wymiar, wizualizacje kuchenne i aranżacje wnętrz. Gwarantujemy miłą obsługę wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. 

kuchnie na wymiar empire

Wykonujemy nasze usługi kompleksowo

Wiele lat doświadczenia sprawiło, że doskonale wiemy jakie rozwiązania sprawdzają się w aranżacji kuchni, a jakich lepiej unikać. Pomożemy Ci zaplanować idealną przestrzeń. Doradzimy, które materiały warto wykorzystać do projektowania kuchni. Przeprowadzimy precyzyjny pomiar pomieszczenia, aby funkcjonalnie wykorzystać każdy centymetr przestrzeni. 

Do wykonania projektu wykorzystujemy profesjonalny program o projektowania CAD KUCHNIE firmy CAD PROJEKT K&A. Dzięki temu, możemy uzyskać realistyczną wizualizację z precyzyjnym odzwierciedleniem kolorów i faktury materiałów jeszcze przed rozpoczęciem prac. 

Zamówione u nas produkty dostarczamy osobiście, przez co dajemy gwarancję, że dotrą na miejsce w idealnym stanie. Oferujemy również kompleksowy montaż wykonany przez wykwalifikowaną ekipę monterską. 

Zadowolenie naszych klientów ma dla nas ogromną wartość, dlatego zapewniamy również obsługę posprzedażową. Pomagamy we wszelkich aspektach dotyczących zakupionych u nas produktów. Ponadto, na każdy element wyposażenia obowiązuje gwarancja producenta. 

Dostarczamy produkty tylko od sprawdzonych firm. Są wśród nich: 

  • meble kuchenne niemieckiej firmy Rotpunkt, 
  • blaty kuchennie z najwyższej jakości materiałów – laminowanych konglomeratów kwarcowych, konglomeratów akrylowych oraz granitów,
  • szkło hartowane we wszystkich kolorach wzornika RAL,
  • sprzęt AGD każdego producenta
  • oświetlenie oraz akcesoria kuchenne jako dopełnienie naszej oferty


Nie czekaj i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem w jednych z salonów w Poznaniu lub Bydgoszczy. Opowiedz o swoich oczekiwaniach, koncepcjach aranżacji wnętrza oraz codziennych nawykach w kuchni. Sprawimy, że Twoja kuchnia zyska doskonały styl, a jednocześnie będzie niezwykle funkcjonalna. Na spotkaniu przedstawimy orientacyjne ceny mebli kuchennych i całych projektów i pomożemy Ci podjąć decyzję, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze. 

Nie zwlekaj! Już teraz umów się z nami na spotkanie

Spotkanie ma na celu poznanie oczekiwań w stosunku do produktu, poznania koncepcji wnętrza, zaczerpnięcia istotnych informacji niezbędnych do stworzenia projektu, poznanie Państwa nawyków co spowoduje, że kuchnia stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna.
Dzięki temu będziemy mogli spełnić Państwa marzenie – jakim jest nowa kuchnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i skorzystania z naszej oferty