Rotpunkt

Wymarzona kuchnia to połączenie funkcjonalności i niepowtarzalnego stylu. Korzystając z usług Empire Kuchnie zyskujesz gwarancję, że Twoje wnętrze będzie posiadało obie te cechy. Zaprojektujemy ergonomiczne, a jednocześnie estetyczne pomieszczenie, w którym wykonywanie codziennych czynności będzie czystą przyjemnością.  

Projektując wnętrza korzystamy jedynie z produktów sprawdzonych producentów, dlatego nasze usługi charakteryzują się solidnością wykonania, dbałością o szczegóły oraz bogactwem wzorów i kolorów. Asortyment, z którego korzystamy jest wykonany z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu meble będą służyć przez wiele lat. 

Masz już w głowie wizję swojej wymarzonej kuchni a może dopiero szukasz inspiracji? Wolisz tradycyjne rozwiązania czy może szukasz czegoś nowoczesnego i innowacyjnego? Niezależnie od Twoich wyborów, z nami z łatwością zrealizujesz swój pomysł na aranżację mebli kuchennych na zamówienie. Różnorodne szafki, blaty i fronty kuchenne są do Twojej dyspozycji. Wybierz te, z którymi uzyskasz wnętrze o jakim marzysz. Zawsze staramy się w równomierny sposób łączyć ze sobą tradycję i panujące na rynku trendy. Meble kuchenne klasyczne możesz uzupełnić nowoczesnymi elementami i odwrotnie. 

Jednym z producentów, którego produkty posiadamy w swojej ofercie jest niemiecka firma Rotpunkt Kuchen. W portfolio marki znajdują się nowoczesne i wysokiej jakości meble kuchenne, eksportowane z Niemiec na cały świat. Hasło przewodnie firmy to design połączony z funkcjonalnością oraz jakością, a także innowacyjne i zrównoważone podejście do zarządzania marką. Firma wykorzystuje w swoich działaniach odnawialne źródła energii i inwestuje w projekty zrównoważonego rozwoju, dlatego jej produkty są całkowicie neutralne dla klimatu. Nowoczesna technologia produkcji w połączeniu z wieloletnią tradycją sprawiają, że kuchnie wyposażone w meble Rotpunkt Kuchen charakteryzują się najwyższą jakością, trwałością, doskonałym stylem i niezwykłą funkcjonalnością.

KUCHNIE KLASYCZNE

KUCHNIE NOWOCZESNE

Kuchnie klasyczne

Kuchnie nowoczesne